Jdi na obsah Jdi na menu
 


O mně

29. 12. 2009

Je těsně po Vánocích.

Ty letošní byly hodně smutné, protože mě navždy opustil můj tatínek. A možná i jeho odchod byl pro mě dalším motivem, proč konečně udělat něco sama se sebou. Už se na sebe opravdu nemůžu ani podívat...je mi 26 let a kila mi stále přibývají. Měřím 170 cm a vážím momentálně 78,5 kg....fujky!!! Mám 19 měsíců po porodu syna Marečka. Už předtím jsem byla oplácaná s nesouměrnou postavou, jenže vždycky jsem měla ploché bříško. Kila mi naštěstí po porodu nepřibyla (i když jsem přibrala 19 kg!), ale přesto se mé tělo ošklivě změnilo. Na břiše mám faldíky a vytahanou kůži a boky a zadeček - škoda mluvit.....

Tak jsem si postěžovala....objektivně jsem zhodnotila, jak na tom jsem teď, ale určitě důležitější je rozhodnutí s tím konečně něco udělat!!! Už dříve se mi povedlo shodit okolo 5 kg, ale bohužel mou vytvralost zlomily stresy spojené s tatínkovou nemocí. Ale důležité je, že to šlo!!! Jen si představím, jak jsem se dítila pokaždé, když jsem se zvážila a měla o něco míň ....

Takže....

....začínám od 1. ledna 2010. Alo, zní to trochu jako klišé ("novoroční předsevzetí") ale podle mě je to ideální datum začím. Rozhodla  jsem se, že si pro své intentzivní snažení vyhradím dobu leden - červen 1010. Tím samozřejmě nechci říct, že se 1. července zase začnu cpát jako prasátko, ale prostě v této době se budu věnovat sama sobě a své "změně". Nehodlám držet žádnou určitou dietu - vynechávat záměrně některé potraviny (snad krom sladkého a hodně tučného). Hodlám dodržovat ty nejzákladnější a nejznámější pravidla jako je např. jíst pravidelně každé 3 hodiny, jíst hodně zeleniny apod.

Jak moc bych si přála jednou sáhnout na stojanu s oblečením po nějakém krásném moderním obepnutém tričku....

Jak moc bych si přála koupit si skvěle padnoucí džíny....

Jak moc bych si přála se v létě projít po pláži v plavkách a šíleně se nestydět za své obří pozadí...

Tak už zbývá jen vytrvat, být na sebe tvrdá a závoreň se naučit se mít ráda....snad se mi to podaří

 

PS: Pokud se Vám tyto stránky líbí, budu ráda když budete jejich pravidelným návštěvníkem. Budu se snažit v každé volné chvilce přidávat novinky a informace nejen o mém hubnutí, ale i o hubnutí obecně.

Krásný den!!! 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pozdrav :)

(Danuš, 11. 1. 2010 19:38)

Ahojky spolubojovnice :) teda moos gratuluji k prvnímu úbytku a držím palce do dalšího boje si šikulka a já smekám před TEBOU :) drž se děvče jen tak dál,máš to tady krásné :)